Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady nám můžete zanechávat vzkazíky , dotazy , prosbičky a podobné!!!    :o)))

Do jména prosím pište i kontakt na Vás, ať Vám můžu odepisovat!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahooooj :-))

(Maťa a Batulčátka, 12. 11. 2012 19:03)Dani ahoj a moc moc děkuji za přáníčko i oba vzkazíky :-) Kaju se kaju, že píšu až teď, ale byl a je frčák šílenej, a nějak ty webovky nestíhám a ne jen je, že.. Ale vše napravím, už mám rozepsanej véélikej email, neboj...

Jsem moc ráda, že jste všichni v pořádku! My taky, ťuk ťuk ťuk, a Frí mě ještě neodrovnal, neboj, su dosti odolnej jedinec :o) Júúúú školička pro Engie, a pokračovatelka! To je něco, musíš mi pak v emailu, nebo telefonu ( ať žije pevná!!! ) vše povědět.

Dani mějte se zatím jen bájově a co nejklidněji, užívejte všeho naplno a já napíšu co nejdřív. Páč o Efruškovi by se dalo psát a psát a psát.... jak říká Míťa, je to naše "srnyný" - páč přesně ví, kdy nahodit ty svoje "srnčí očička" a vypadat naprosto a zcela nevinně a neškodně :-)) A my mu na to pořád skáčeme! :-)) Ale neboj, všecičko to mám zcela kynologicky podchycený :o) :o) Papapa!
http://www.batulka.estranky.cz

NO 1,5 roku nehlídá

(andrea, 30. 10. 2012 16:09)

dobrý večer
prosím o radu mame NO 1,5 roku starý štěká na cizí budí respekt ale nechal by klidně na zahradě cizího chlapa je hravý,poblázněný,jakž takž vycvičený ale jeeště to není ono,když vidí ostatní psy hned by se chtěl kamarádit a hrat si.Když jsme měli na zahradě cizí dělníky klidně by si s nimi hral nechal se hladit.Snažím se ab ysi ho cizí nehladili,muže se ještě hlídací pud projevit?připadá mi ještě jako hodně hravej,divokej janek.Poradtě.Na cvičák chodíme.děkuji za odpově´d,JenikovaA@seznam.cz

kotec pro psa

(Hladká Ludmila, 12. 10. 2012 7:51)

Dobrý den,vyrábíme a dodáváme kotce, boudy , ohrady pro psy, kvalitně provedená práce, kotce ,boudy všech rozměrů a velikostí, doprava po celé čr, krátká doba doddání ,Hladká Ludmila 731231622

Re: kotec pro psa

(Bohemia Danol, 12. 10. 2012 15:04)

Děkujeme,sice kotce a boudy máme, ale kontakt budeme rádi předávat dál. A co takhle boxy do auta děláte taky???
S pozdravem D.Novotná

Štěňátka

(Jitka , 16. 1. 2012 13:23)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli nebudete mít tento rok šťěńátka.Umřel mi po 13letech ten nejvěrnější kamarád a uvažuji o šťěňátku.
Děkuji za informaci
S pozdravem
J.Šmejkalová

Re: Štěňátka

(Bohemiadanoláčci, 16. 1. 2012 13:37)

Děkuji za Váš zájem , ale štěňátka neplánujeme.
S pozdravem D.Novotná

Pozdrav

(Andy, 5. 9. 2011 19:37)

Zdravíme,
máte krásné stránky a nádherné psy. Pokud byste měli zájem, rádi si vyměníme bannery!
Mějte se krásně
www.andrea-kynologie.com

Pozdraveníčko :o)

(Dáša, 15. 3. 2011 20:14)

Milí Bohemiadanoláčci, moc děkujeme za otisk tlapky v naší návštěvce :o)).
Uteklo to jako voda - mimíšci se rozjíždějí k novým pánečkům.
Moc se těším na osobní setkání a srdečně zvu na naší oblastku do Jaroměře 24.4.2011.
Mějte se prima, ať se daří a brzy na viděnou!
Dáša a Sébastíci

Od Frííí pro mamču Rárí :-)

(Maťa a Batulčina smečka, 13. 3. 2011 12:26)

Júúúúúú ahooooj mamčíííííí!!!

To jsi hodná, žes zase napsala :-) No jooo, radost jsem z uznaných chlupek měl, a kdybys viděla paničku, jak skákala a juchala! Hihi, to línání ti nezávidím mami, moje panička taky vždycky brble a prská a nechce mě skoro vůbec pusinkovat a muchlat, ale letos zatím ještě dobrý, teďka prská jen nad Agbíškem a těma malýma :-) prckama, já si dávám na čas. Jééé tak to máš veselo s těma malýma páníkama koukám! A ještě se takhle můžeš krmit pěkně z ručky do tlamičky :-) To ti fakt závidím, já bych jedl furt, jenže nikdo nic nenosí, a do misky dostávám jen 2x denně, někdy teda 3x jo :-)) Nu děláš to fikaně mami, s tím posloucháním :o)

Si piš, že svou smečku držím ve střehu, a jak!!! Měla bys mě vidět! Určitě by jsi na mě byla hrdá!! Kdybych tady nebyl, zhynuli by všichni bídně leností :o)

Pozdravy vyřídím mamčííí, ty tam taky moc moc pozdravuj všecky a určitě napíšu, jen co tadyk skončí ten rumrajs, co tu posledních pár měsíců furt je. Mějte se všici krásně předjarně a posílám ti velkou synáčkovskou pusku! :-)

Pááá mamíííí, tvůj Frííí se smečkou :-))
http://www.batulka.estranky.cz

Ahojky !

(Martina, 17. 1. 2011 8:02)

Ahoj Danielo, po delší době jsem jukla na Vaše stránky. Štěňátka jsou opravdu kouzelná, všechny fotky jsem prohlédla. Největší překvapení je pro mě miminko, moc blahopřeji k narození Tomáška a přeji Vám všem zdravíčko a štěstíčko!
Pozdrav ze Semil posílám za všechny, Martina Mańáková.

Blahopřání

(Mirek, 6. 10. 2010 15:31)

Srdečně blahopřejeme k narození synka Tomáška a přejeme mu pevné zdraví a ať Vám nese jen samou radost.
Mimochodem, Henry má 24,5 kg a jeho lotroviny skutečně neznají hranic :o)
Kapalínovi, Hostivice

Re: Blahopřání

(Bohemia Danol, 9. 10. 2010 20:55)

Děkujeme za milé přání! Tomík je zatím zlatíčko a velký bráška Péťa s tatínkem jsou na dalšího chlapa v rodině patřičně hrdí :-))).
Pozdravte o nás Henryho!
D.N.

Herietta

(Luděk Procházka, l.prochazka@pengg-drat.com, 6. 9. 2010 12:33)

Posíláme pozdravy a odkaz na pár fotek Herietty ( http://walk77.com/novy_člen_rodiny_-_herietta_bohemia_danol.html ).Je naprosto úžasná - aktivní a kousavá, přesně jak jsme chtěli. O vzhledu nemá cenu nic psát, na každé vycházce jsme středem pozornosti. Už se těšíme až ji na podzim vezmem na cvičák. S pozdravem Procházkovi

Re: Herietta

(Bohemia Danol, 7. 9. 2010 17:19)

Děkuji za milý vzkazík!!! S tou heriettkou...já Vám to říkala jaká je a jaká bude :-))). Fotečky jsou nádherné. Jedna mě zaujala natolik, že by mě zajímalo,jak poté dopadl fotograf,který fotečku udělal.Musela to být srážka jako hrom! :o))).
Brzy pošlu rodokmen, protože se letos Plemenná kniha "pochlapila" nějak brzo a na "štěníkovou sobotu je taky brzo. Navíc já to mám "za pár",takže bych to asi nezvládla.
Pozdravujte celou rodinu!!!! D.N.

Zdravíme

(Miluška ods Gwen,info@vestec.cz, 20. 7. 2010 14:11)

Milá danielo,
posíláme moc pozdravů. Číhám na vaše webovky každý den a těším se z obrázků vašich překrásných chlupatců. Vendulka je v pořádku, užila si Vysočiny, našla hafo kamarádů a pobratřila se se se všema našima kamarádama a sousedama.Opravdu není hlídací, každého zve na návštěvu. Vám držím palečky a hlavně dejte vědět až bude po všem. Doufám, že se na podzim uvidíme na nějakém setkání sourozeneckém. Pozdravujte mi Eráška a Peťulu

Miluška, Jarda a Venýsek

Re: Zdravíme

(Bohemiadanoláci, 23. 7. 2010 19:02)

Posíláme pozdrav všem z Vysočiny a občas taky z Prahy. Děkuji za milý vzkazík a nebojte,jakmile budeme mít doma "po všem", určitě se ozveme. Štěníkovou sobotu taky plánujeme,takže zavčasu dáme k dispozici termín,abyste mohli přijet ojuknout sourozence :o).

Mějte se krásně a přejeme krásné léto!

Daniela s rodinou

Ahoooj :-)

(Maťa a Batulčina smečka, 1. 7. 2010 13:15)

Ahojky Dani! Jejda, já jsem se pokochala fotečkama a videjkama prcků krásných! A Eráška! A Peťula je už véélkej kluk! :-)) To ten čas letí, nedávno jsem takhle jukala na mini Frííí viď, a ona už Háčka :o) Erince to hrozně sluší, tak ji za mě polaskej hlavičku, berušce šikovné :-) Joj to byla pohoda u vás vždycky, štěnda nís ožírala :o), Erinka nám rvala uzlík...Dani, měj se bájánkově a nezapomeň na sebe a šetři se, ju??? :-))
Spousty pusinek a pomuchlání štěndítkům ( máš pro nové páníčky domluveného Chocholouška??? :o) ), Erince a vám lidičkám pozdravy a sluníčko, posílají všecka Batulčátka! :-)
http://www.batulka.estranky.cz

pozdrav

(cejdiku@seznam.cz, 15. 6. 2010 10:29)

Dobrý den, mám taky takového jednoho krasavce, takže NO miluji. Vždycky se mi Vaši líbily a co já vím byli a jsou dost úspěšní. Kdybych jednou od Vás chtěla štěndo, co vše by jsem musela podstoupit, a kolik se přibližně pohybuje cena. Nejsem zrovna v balíku, ale ten můj také nebyl nejlevnější, ale bohužel nám nevyšlo zdravíčko. Je mi jasné ,že nedáváte hafany jen tak někomu. Když se ozvete, budu ráda. Děkuji Čejdíková Věra

Re: pozdrav

(Bohemia Danol, 27. 6. 2010 13:55)

Omlouvám se za pozdní odpověď. Mailík už běží k Vám!!!

pozdrav z Chomutova

(Věra Procházková, prochy77@seznam.cz, 26. 6. 2010 12:16)

Dobrý den,děkujeme za nové foto.Každý den to tu hlídáme.Všechna štěňátka jsou moc pěkná, hlavně Heriettce to moc sluší. Už se na ní všichni těšíme.
S pozdravem Procházkovi


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »