Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2011

22.10.2011

Konečně jsem napravila křivdu "H-vrhu" a doplnila jsem do rubriky ODCHOVY jména a fotečky všech  tehdy ještě psích miminek ve věku necelých 7-mi týdnů!

21.10.2011

Opět Vás všechny zdravím z Hodkovic!!!

Máme tu sychravý podzim a v naší smečce stále nic nového. Tedy vlastně ano. Máme za sebou jedno uhlídané hárání naší Eirynky. Na jaře se jí opakovaně dvořil a několik dní pobyl u naší brány malý bílý voříšek,ale tentokrát nás naštěstí neodhalil :-).

Jinak se Eráš projevuje jako skvělý psí  psychoterapeut, protože nás každé ráno doprovází do mateřské školky,kam se Péťovi po prvotním nadšení moc nechtělo,ale s Eráškem to jde úplně hladce!!!! Ó díky Ti Erinko!!!

Jinak.... Koncem srpna se konala Klubová výstava vítězů NO v Roudnici nad Labem. Byli jsme se s celou rodinou  podívat na nedělní finále dospělých psů a fen a hned po skončení akce jsme se zastavili pozdravit našeho odchovance  GESSe B.D. , který žije v úžasné rodině manželů Pavlíkových v Mělníce. Vyrostl z něj krásný a statný pes,žel já osobně jsem se mu vůbec nelíbila ! Dokonce se pokusil mě chňapnout za ruku,takže fotečky,o které jsem se později pokoušela nejsou nic moc,protože uznejte sami.... štvu ho už jenom tím , že jsem a navíc na něj mířím něčím,co ho jen a jen pobuřuje. No tak asi tak.

JInak do rubriky Odkazy jsem vložila odkaz na stránky majitelů HERIETTY B.D. Nyní jsem na ně koukala a jsou tam úžasné fotečky  a video ze soužití s její báječnou rodinou. Navíc ty krásné kousačky!!! No paráda! A pokud navíc jsme fandové motocyklů zn.Suzuki, tak si tam přijdete na své   !!!

Děkuji všem páníčkům za vynikající péči o naše odchovance!!!!

 

16.8.2011

Zdravím všechny naše příznivce a přátele!!! Vím to , jsem ostuda ostudatá,ale ten čas je prevít!!! Pořád se ho nedostává,ale na druhou stranu musím konstatovat,že až teď se děje konečně něco kynologického!

Už podle úvodní fotečky je znát,že jsme s Eirynkou zkusili něco úplně jiného,než je u nás obvyklé (resp. bylo dříve :o((( ). Je to skutečně Eirynka na parkůru resp. zkusila si pár překážek na agility! Musím říct,že jsem na tento sport koukala vždy trošku s despektem,ale když vidíte poblázněné "maliňáky" jak lítají po parkůru jako pominutí,jdete i pro svého psíka a musíte to zkusit. A docela nám to šlo! Tedy žádná velká rychlosz to nebyla,ale bavilo nás to :o))).

A kde jsme byli??? Opět mezi našimi přáteli na Letním výcvikovém táboře sportovní kynologie ve Dvoře Králové nad Labem. Letos jsme byli dovolenkovat poprvé s dětmi,takže to bylo málo kynologické a více zážitkové,ale bylo to moc fajn!!!

Děkujeme Martinu Antonínovi a Danče Holbové za skvělé  zázemí a Aničce Jakubů za senzační fotečky!!!

Mimo jiné jsme se byli podívat na našeho odchovance GRINNa B.D. a musím říct,že je skutečně krásný!!!

28.5.2011

Opět krásný jarně-letní den a u nás je klid.

Štěňátka letos nebudou, takže má Erášek spoustu volného času na honění kosáků, strak, včel a vos. A těch žihadel co přitom dostane!!! A jakmile se mihneme kolem hadice s vodou!!!! To je Vám pobíhání k nám a k hadici a zase k nám a k hadici, jako by jasně říkala "...vedro k padnutí,tak mě alespoň pokropte!!!!" A to je něco pro děti!! .....tak tedy pustíme vodu a kropíme a kropíme a ........ a máme doma "vydru"  .

Jinak jsme v kontaktu se spoustou našich "chlupatých dětí" jako třeba s Engie , Florou , Samem , Hany , Garpem , .... a vše je tak, jak má být. Připravili jsme nějaké fotečky Eráška a já je v nejbližší době přidám!!!

Ještě se můžete juknout na krásné video HERIETTY B.D. ZDE ! Našla jsem ho na stránkách majitele Herietty-p.Procházky z Chomutova , tak sem jukněte, ať vídíte,jak nám ti štěníci už vyrostli !

"H" Bohemiadanoláčkům byl 25.5. už celý 1 rok !!!!

"G" Bohemiadanoláčkům byly 19.5. 2 roky !!!

GRATULUJEME VŠEM A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA!!!!

14.5.2011

Dnes Eiryn slaví sedmé narozeniny!!! Stále nás překvapuje hlavou plnou "potrhlých" nápadů,kterými nás  drží "ve střehu"  . Přejeme Ti zlatíčko naše hodně zdravíčka a štěstíčka!!!

6.2.2011

Tak mi konečně dovolte přivítat Vás na našich kynologických stránečkách v roce 2011!!!

Dlouhá neaktuálnost je u nás dána péčí o naše dva Hrošíky   - Péťu a Tomíka.kterému jsou nyní 4 měsíce , Roste jako z vody a je o neuvěřitelně "sluníčkové " dítě. Z Péti se stává lyžař,takže jsme v jednom kole.

Eiryn se nyní rozhodla,že je nejvyšší čas kompletně "svléknout" zimní kožíšek,takže  vypadá trošičku jako "bezdomovkyně" ,ale při troše její trpělivosti s naší snahou o vyčesání,dáme brzy vše do pořádku.

Jinak....MOCKRÁT DĚKUJI ZA MILÉ MAILY A FOTEČKY NAŠICH ODCHOVŮ !!!

Takže jen  krátce :

HANY K NÁM JEZDÍ PRAVIDELNĚ ,A JE TO TAK TROŠKU HYPERAKTIVNÍ DÍTĚ  , Z HENRYHO JE CHLAPÁK A DLE FOTEČEK JE MILOVÁN, HERIETTKA JE DLE FOTEČEK Z ODKAZU V KNIZE NÁVŠTĚV KRÁSNÁ A NESMÍRNĚ AKTIVNÍ SLEČNA,STEJNĚ JAO JEJÍ PÁNÍČCI. HOLLY ZVANÁ OLINKA SE NA NÁS PŘIJELA PODÍVAT A MALÉHO PÉŤU "ŠKOLILA" V TECHNICE ZAMETÁNÍ - PŘETAHOVALA SE S NÍM O SMETÁK A ÚHLEDNĚ NÁM SPOLEČNĚ UPRAVILI CELÝ DVŮR. HONEY JE CELÁ MAMINKA , HELLENKA JE OSLOVOVÁNA HESSIE A MÁ KRÁSNOU KOŇSKOU KAMARÁDKU BÍBU.

 NO PROSTĚ VŠECHNY MÍMA OD NÁS JSOU V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU A JÁ VÁM ZA NĚ TÍMTO DĚKUJI!!!

V současné době se pokusím o mírný "úklid" na našich psích stránečkách. Veškeré informace z loňského roku se posupně přesunují do složky Archiv 2010.