Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 1. 2010

 19.12.2010

 

 

6.10.2010

Omlouvám se za dlouhou neaktuálnost stráneček,ale měla své opodstatnění!!! Dne 29.9.2010 se nám narodil krásný a úžasný synek Tomášek a Petík se tímto stal velkým bráškou  !!! Opravdu není času nazbyt,takže doufám, že to pochopíte.

Jinak mockrát děkuji za krásné fotečky našich odchovanců! Hned jako to bude možné, všechno doplním. SLIBUJI !!!

 

9.8.2010

Tak máme doma pořád ještě Haničku nebo-li Honey B.D.

Doufáme, že budoucí panička co nejdříve vyřeší nečekané problémy s bydlením a bude si moct Haničku vyzvednout.

Jinak se toho zase moc událo. Minulý týden jsme se alespoň na 2 dny zajeli podívat na LVT sportovní kynologie do Dvora Králové nad Labem. Samozřejmě jsme jeli v "plném" obsazení tj. já , páníček , Peťulka, Eirynka a i Hanička si prožila svou cestovatelskou premiéru. Cesta super a Hanička,ze které jsme měli trošku strach-přece jenom je to teprve dvouměsíční psí mimi- byla SKVĚLÁ!!!! Nedělali jí problémy jiní psíci , koně , krávy, medvídek mýval a ani fretky s kočičkami. Prostě pohodář, který každého vítal vrtěním ocásku. Vzhledem k tomu , že tam byla absolutně nejmladší, těšila se neuvěřitelnému zájmu. Překvapila nás suverénními přechody mírně se pohupující lávky, s údivem sobě vlastním koukala na figuranty na obranách a za maminkou Eiryn dokonce vlezla do potoka až po krk,aniž by to snad i zaregistrovala. Díky Hance Loudové "vyfasovala" mobilní odkládací "kenelku",ve které se spolehlivě zabydlela během chvilky.

Aby toho holka neměla málo, vzali jsme ji ve čtvrtek odpoledne na prohlíku ZOO Dvůr Králové ,což jí opět nečinilo sebemenší problém. Naopak !!!! Byla bezkonkurenčně nejfotografovanějším a nejňuňanějším  živým exponátem z celé ZOO !!! .

V neděli si navíc šla bez našeho souhlasu doma sama zaplavat do bazénu a opět nic. Trauma se nekoná.

Eirynka si její přítomnost vychutnává a neustále Honey někde koulí nebo jí neustále něco nosí či bere. Prostě holky si evidentně společně rozumí.

Tak asi tak ..... .... něco si zase musíme nachat na příště.

30.7.2010 - 66.den věku "Haničky"

Včera odjela do svého nového domova v Chlebech u Nymburka poslední volná fenečka HESSIE B.D.

Přejeme Ti Hessinko hodně štěstíčka a zdravíčka a páníčkům hoodně pevné nervy s Tvojí "vynalézavou"  a temperamentní povahou!!!

Tímto máme doma naši Eirynku a její dcerku HONEY B.D., která zatím ještě čeká, až si pro ni její paninka přijede. Hanička ,jak Honey říkáme, je trošku přepadlá ze samoty,ale vynahrazujeme jí to společnými vycházkami již na vodítku. Zvládá to velice dobře a každého kolemjdoucího vítá jako starého známého. Asi z ní bude pes vítací !

24.7.2010 - 60.den věku štěňátek

Dnes odjel do své nové rodiny poslední "chlap" naší smečky. Majitelům Henryho skončila dovolená,takže do už tak dost plného auta naložili ještě už 10-ti kilového Henryho a odjeli směr Hostivice.

Milý Henry, přejem Ti hodně zdravíčka a štěstíčka ve Tvé nové rodině a Tvým novým páníčkům a paničkám hooodně trpělivosti s Tvými nápady!

Honey si na svou paničku ještě musí počkat a Hessinka zatím marně vyhlíží tu pravou rodinku.

Zájemci o Hessie volejte na 604727259 nebo 604512740.

19.7.2010 - 55.den věku štěňátek

Dnes je opět krásné počasí a štěníci řádí po celé zahradě jako šílení. Borku máme všude po trávníku, kompost je prý chuti lahodné , a živý plot s rybízem neustále vybízí k boji. Naštěstí jsou největší "záhonkové" dračice už ve svých nových domovech,takže ztráty na kalách a mečících už doufám navyšovány nebudou.

Dnes proběhlo "odmašličkování" . Jsou tu na zahradě jen 3 psí mimina,která se od sebe dají spolehlivě poznat - třeba i  podle tetování . Henry je nepřehlédnutelný "mamutek", Honey zvaná "Hanička" je čertík a Hessinka ? Tu nám pořád pod nohama. Buď na mě skáče nebo mi alespoň kouše boty. Docela už na svá jména už slyší,což je v takovém počtu psíků už veliká výhoda.

A Eirynka?? Ta by je pořád "mučánkovala" . Pořád jim ohryzávala právě ty jejich mašličky,tak jsme je sundali a hotovo. Navíc jim zničila téměř všechny jejich hračky , čímž mě neskutečně naštvala. Už i medvídek musel být odstraněn,což štěníky asi dost mrzí.

HENRY a HONEY čekají na své páníčky ,kteří si je o víkendu vyzvednou.

HESSIE STÁLE NA SVÉHO PÁNÍČKA ČEKÁ!!!

ZÁJEMCI VOLEJTE NA 604727259 NEBO 604512740

18.7.2010. - 54.den věku štěňátek

Dnes odjela do svého nového domova v Kolíně HELLEN B.D.  Přejeme hodně štěstí a zdraví!!!

Tímto je volná poslední fenečka - HESSIE B.D.

hessie-54.den.jpg

17.7.2010 - 53.den věku štěňátek

Máme za sebou první loučení se štěňátky. Ve středu od nás postupně odjeli oranžová HERIETTA do Chomutova , HOMBRE do Jičína, HANY do Bratříkova a ve čtvrtek HOLLY do Plané u Mariánských Lázní. HENRY  a HONEY se dočkají svých páníčků už příští víkend.

PŘEJEME VÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA VE VAŠICH NOVÝCH RODINÁCH!!!

Podle zpráv od nových majitelů probíhá aklimatizace v nových domovech na jedničku,což nás velice těší. I daleké cestování se obešlo bez kolizí a zdá se, že z nich budou cestovatelé "jedna báseň". No prostě celá maminka !

Dnes navíc proběhlo vážení všech čtyřech štěníků,kteří zatím u nás zatím jsou.

HENRY má k dnešnímu dni rovných 9kg!!! No, drobeček to opravdu není a taky mu řádně chutná!!!

HANY si drží linii a má krásných 6,7kg. Ona má totiž neuvěřitelně moc práce s máváním ocásku na všechny a na všechno .

HESSIE je taky drak vítací a taky hrozně hryzací! Teď , co jí odešly dvě největší sokyně v boji o hadr (Herrietta a Holly), tak v tomto boji nemá konkurenci! Váží 7,2kg.

HELLEN je na tom obdobně, jen má nejvíc práce s prozkoumáváním zahrady a hlavně našeho živého plotu,že kterého neúnavně nosí klacíky a borku. Váží rovných 7kg!

HELLEN A HESSIE STÁLE ČEKAJÍ NA SVÉ NOVÉ PÁNÍČKY,KTEŘÍ BUDOU CHTÍT KRÁSNOU, ZDRAVOU A ODDANOU PSÍ SPOLEČNICI A OCHRÁNKYNI.

dscf1656.jpg

 

 

HESSIE B.D.

 

 

 

dscf1650.jpg

 

 

 

HELLEN B.D.

 

 

 

 

 

12.7.2010 - 48.den věku štěňátek

Tak je to tady! Štěnda jsou naočkovaná a od včerejška i natetovaná. Musím říct, že vše nesla velmi statečně!!!

Tímto se mohou  ,a taky začnou, od středy vydávat do svých nových domovů a já jim pomalu začnu balit batůžky  . Ta titulní straně je nové video z "výchovy štěňat" v podání maminky štěníků Eirynky, tak tam na to koukněte. Nemají to snadné ani jeden. A jejich maminka taky ne!!!

Stále čekáme na ty správné lidičky pro naši Hessinku a Hellenku!!! Odběr možný od středy 14.7.2010!!!

2.7.2010 - 38.den věku štěňátek

Ach ta horka!!! Přes den se čumáčkům nechce pomalu ani ven, ale večer .... to je banda hryzajících tlamiček k neutahání!!! A pokud už se podaří nějakého  z nich utahat, tak nastoupí jiná tlamička, ktreá si na našich nohách , aportcích, hadrách apod.....vše vynahrazuje  .

 Takhle si hraje Hellen...

...a takhle i jiní.... 

...a takhle si hraje Hessie i s naším Péťou  

 

28.6.2010 - 34.den věku štěňátek

Tak se nám toho zase moc událo. Měli jsme velice příjemnou návštěvu celé rodiny Dopitových a naší kamarádky Pavly Lukášové, takže naši štěníci měli najednou 9 párů rukou na kousání a drbání.

Zavřít je do kotce začíná být horor! Jedno dáte domů a tři Vám utečou . Prostě začali chápat, že venku je holt u nás volnost a můžou si dělat a hryzat co chtějí. Mají spostu hraček,ale naše nohy jsou přece jenom lepší   .

Taky se dnes naskytla možnost natočit pár krátkých videí (co baterie foťáčku dovolí-resp.už toho moc nedovoluje  ) , abyste viděli, jak nám lumpíci povyrostli. Nelekejte se zoufalého výrazu Eiryn. To ty granule v misce! Ona by jim totiž všechno nejraději sežrala a nic nenechala!!! Navíc jak jsou vedra,tak mrńousové by žrali jenom ráno a pak pozdě večer, takže jsem jim do misky dnes dala jen suché granule,aby si sem tam zobli,pokud bude hlad a chuť.

Všem budoucím páníčkům a paničkám!!! Vaši zadaní štěníci jsou v naprostém pořádku, rostou jako z vody a hryžou o stošest! Tímto děkuji za milé maily a vzkazy v Knize návštěv!

Pro zájemce o fenečky! Stále jsou volné k zadání 2 fenečky se jmény Hellen a Hessie neboli zelená a fialová!

 

Ve fotogalerii  H vrhu je taky pár dnešních obrázků, tak tam jukněte .

24.6.2010 - 30.den věku štěňátek

!!! Pozor , konečně máme novou fotogalerii H-vrhu !!!

Tak a máme tady konečně fotečky všech našich "miminek". Moc za ně děkujeme manželům Tůmovým z CHS labradorů a čínských chocholatých psů "Janis Joplin", kteří nám je, při velice příjemné návštěvě, nafotili.

 Děkujeme!!!

A teď k jednotlivým štěníkům! Na fotečkách jim je 29dní. Fotili jsme až skoro při západu sluníčka,takže barvičky jsou o něco světlejší než ve skutečnosti. A taky trošičku zkresluje hnědé pozadí našich kotečků za nimi. 

Štěníci už jsou pašáci! Koušou co se dá a po zahradě,kam se mimochodem v pondělí 21.6. již natrvalo přestěhovali, běhají,jako kdyby jinde nikdy nebydleli!

VOLNÉ FENEČKY JSOU HELLEN A HESSIE!!!

h-vrh-29.den-cervena-henry.jpg

 

pejsek "HENRY" ZADANÝ

 červená mašlička

 

 

 

 

 

h-vrh-29.den-modra-hombre--hlava.jpg

 

 

pejsek "HOMBRE" ZADANÝ

 tm.modrá mašlička

 

 

 

 

h-vrh-29.den-ruzova-hany--hlava-2.jpg

 

 

fenečka "HANY" ZADANÁ

 růžová mašlička

 

 

 

 

 

h-vrh-29.den-oranzova-herietta-2-hlava.jpg

 

 

fenečka "HERIETTA" ZADANÁ

 oranžová mašlička 

 

 

 

h-vrh-29.den-zelena-hellen---hlava-2.jpg 

 

 

fenečka "HELLEN" VOLNÁ!!!

 

 zelená mašlička

 

 

 

h-vrh-29.den-fialova-hessie-2-hlava.jpg

 

 

 

 fenečka "HESSIE" VOLNÁ

 fialová mašlička

 

 

 

h-ver-29.den-bila-holly--hlava-2.jpg

 

 

 

fenečka "HOLLY" ZADANÁ

 bílá mašlička

 

 

 

h-vrh-29.den-zluta-honey--hlava-3.jpg

 

 

 

fenečka "HONEY" ZADANÁ

 žlutá mašlička

 

 

 

 

 

.... a ještě jeden pokus o výstavní postoj.... pejsek Henry byl velice trpělivý,ale na ostatní zase došla trpělivost nám.... když oni měli tolik práce okolo.... a tak moc je to nebavilo.... :o)))

h-vrh-29.den-cervena-henry---postoj.jpg

...ale je krásný, že?

A ještě nějaké přidáváme ;-)))

...kluci - zleva červený Henry a modrý Hombre...

h-vrh-29.den-psi--cervena-modra.jpg

...holky - zleva fialová Hessie a růžová Hany...

h-vrh-29.den-feny-fialova-ruzova.jpg

... holky - zleva oranžová Herietta a bílá Holly ...

h-vrh-29.den-fenky-oranzova-bila-2.jpg

...holky - zleva žlutá Honey a zelená Hellen :o)...

h-vrh-29.den-fenky-zluta-zelena.jpg

 

18.6.2010 - 25.den věku štěňátek

 

Tak máme za sebou další velice milou návštěvu budoucích majitelů a tím pádem máme o jednu volnou psí holčičku méně.

Tímto máme poslední 2 volné fenečky k zadání!

17.6.2010 - 23.den věku štěňátek

 

A máme tady první video hrátek štěníků ve věku 21dní!!!

Tak nám rostou a dokonce i poštěkávají! Bitky jsou čím dál častější a delší. Dokonce už není ušetřen ani malý Péťa, který se těší na společné "laškování" , ikdyž má představy spíše "ňuňací" než hryzací :-(. To ovšem štěníci mají obráceně.  Všichni už mají přes 2 kilča a 5 z nich už zná své nové páníčky!!! Postupně přidám fotečky včetně barviček mašliček a vybraných jmen.

Máme volné poslední 3 fenečky!

dscf1536.jpg

dscf1537.jpg

dscf1547.jpg

13.6.2010 - 19.den věku štěńátek

Tak už mimina papají i sama !!! Tedy pokouší se o to :o). Největší radost z toho má samozřejmě Erášek, která je poctivě po baště umývá a nenechá nikde ani drobeček! Začínáme jako u každého vrhu štěněcím mlékem (zn.Bosch) a piškotkami, což je nejoblíbenější pochoutka maminky štěníků. Dnes zkusíme v mléce namočené granulky,ale dle apetitu malých strávníků v tom nevidím žádný problém.

Taky se nám už 3.den "kočkují" . Je to legrace, když vidíte, že jedno štěndo spí a kalší tři ho "okusují" , aniž by se okusované štěndo vůbec probudilo :o))).Obrazek

Taky máme za sebou první návštěvy venku na zahrádce a taky už známe některé nové páníčky osobně!!! Takže víme , že dle přání majitelů se budou pejsci jmenovat HENRY - kluk s červenou mašličkou (dříve červeno-bílá !) a HOMBRE - kluk se světle modrou mašličkou. Jedna z holčiček bude HENNY a další dvě ještě oficiální jména nemají. Čekají , jestli jim jejich páníčci něco vyberou sami nebo jestli bude výběr jmen na nás. Dle nás by tam mohla být třeba tato jména - HOLLY, HERIETTA , HESSIE , HAPPY , HELLEN, ale  třeba vymyslíte i jiná.

Ostatní holčičky čekají na Vás , hodní milovníci plemene německý ovčák !!! Pokud pro sebe sháníte krásnou a elegantní psí slečnu a kukučem pro každou lumpárnu nebo třeba  krasavici do výstavních kruhů či statečnou obránkyni na cvičiště, neváhejte se nám ozvat! Víme totiž, že loňští sourozenci přesně takoví jsou!

604727259 nebo 604512740Obrazek

Obrazek

7.6.2010 - 13.den věku štěňátek

Mimina rostou jako z vody! Jejich průměrná váha je nyní kolem 1300g. To ,že tak ukrutně rychle rostou znamená, že se musí každou chvíli měnit šňůrečky kolem krku. Tak jsem okoukala u jiných chovatelů velice dobrou verzi - a sice klasické mašličky. Jsou výrazně širší, lépe sedí a jsou taky mnohem lépe vidět !!!

Jinak se už pokoušíme chodit. Slovo pokoušíme je opravdu výstižné, protože doposud to bylo více o couvání ;-). Ale jinak jakmile  se objeví mamina a tudíž "mlíkooooo!!!!" , postaví se na vratké nožky a pokouší se nabrat správný směr ,a to již klidně přes celou bedýnku (no bedýnku..... spíše bednu 2,3m*1,2m).

A takhle to u nich dneska vypadá- pěkně všech osm štěníků :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

2.6.2010 - 8.den věku štěňátek

Tak nám chlupatci zdárně rostou!!! I Erinka už je ve své plné formě, chodí krást do sklepa jablka, nosí nám venku aportky , ale stejně pořád po očku kouká, kdy jí otevřeme dveře domů a šup hned zkontrolovat, co se děje v porodní bedýnce. Kojení by se dalo přirovnat k "souboji Titánů" , takže občas musíme zasáhnout i my lidé  a některé "nenažrance" (no spíš nenažrankyně :o))) ) trošku přibrzdit, aby se spravedlivě dostalo na všechny. Erča je opravdu skvělá máma, takže práce s mimísky je ještě vcelku málo - jen to praní a převlékání pelíšku.....to je mazec. Ale ta starost už brzy přijde!

Jinak moc děkuji všem za Váš zájem a vypadá to, že volné už budou jenom fenečky!!!

A pár foteček pro ukázku ...

Obrazek

Takhle nám to slušelo den po narození :o)))

Obrazek

A tady už jsme o sedm dní staší a 300g težší :o)

Obrazek

...to je pohodička , co ?!

Jinak bych chtěla touto cestou moc poděkovat Vlaďce Tušilové a samo i Rosťovi;-) za výcvik Griffa B.D. a za krásnou prezentaci Garpa B.D na  stránkách její CHS "z Acomy".

Pro ty , kteří chcete vidět , co z našich mimísků vyroste, tak na Garpa koukněte - klikněte sem.

26.5.2010 - 1.den věku štěňátek

Tak jsme se konečně všichni zklidnili,tedy až na Eiryn , která je jako každá svědomitá matka nervózní , když není u štěníků. Její venčení je pro nás trošku "horor" , protože k němu přistupuje stylem " vyčůrat a fofrem domů" .

Štěňátka vypadají spokojeně. Mají svou ohřívací dečku ,kolem které je všude máma a to je moc fajn. Malý Péťa se projevil jako správný ošetřovatel. Krásně je k nim opatrný a neustále Erince děkuje za štěňátka  navíc se nás pořád ptá, kdy s nimi bude moct "laškovat" :o).

Úplně jsem zapomněla napsat, že 19.5.2010 oslavili 1.narozeniny "G-Bohemiadanoláčci" po stejných rodičích jako jsou včera narozená psí mimina.

 Všem přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka!!!

A k těm všem pozitivním zprávám patří i jedna smutná vzpomínka na naši Affču B.D. 24.5. to byly 4 roky co nás opustila. Bohužel i to je život.

25.5.2010

TAK JSME SE KONEČNĚ DOČKALI!!!

Dnes v 5 20 ráno se naší Eirynce narodilo první z 8-mi krásných a zdravých štěňátek. Po rozpačitém a zdlouhavém začátku vše nabralo správný spád a za rekordních 6 hodin přesně má Eirynka v porodní bedýnce pěkně živo. Po loňských zkušenostech jsem neváhala ani okamžik a ihned po narození , ošetření a zvážení jsem každé štěňátko označila barevnou šňůrkou. To jen pro pořádek, protože "Sanchata" jsou stejně jako vloni "jako přes kopírák" :o))). Eirynka je samozřejmě taky v pořádku, pěkně už se nabaštila a já teď, po již třetí probdělé noci,....můžu jít uklízet :-((((.

Zájemci o štěňátka , kontaktujte nás na tel. 604727259 nebo 604512740.

16.5.2010

Tak se naší Erince již blíží termín porodu , a proto dnes má za sebou velké stěhování do porodní bedýnky. Už to zná,takže se pro ni nic zásadního nemění. Má už přes 40kg a je to na ní už hooodně vidět. Tak držte palce,ať vše dobře dopadne :o))).

Jinak .... Máme za sebou několik milých návštěv!!! Byli u nás GARP B.D. , GRIFF B.D. , ENGIE B.D. a neustále mi chodí krásné MMSky od paničky GWEN B.D.. Dokonce nám přišla fotečka GREEN B.D ze Slovenska!!!

Děkujeme všem :o))) !!!

3.5.2010

Tak nám ta naše Erinka statečně "roste". Pro jistotu jsme udělali ještě jedno sono a je jich tam dost :-). Už se na mrňouse těšíme!!!!

Jinak dobré zprávy jsou u nás stále nekale vyvažovány těmi horšími či přímo špatnými.... V sobotu 1.května zemřela DIXIE Bohemia Danol na torzi. Ještě před týdnem byla u nás na očkování a s její milou paničkou jsme se bavily, že má "srdíčko" a je radost dívat se na její neutuchající temperament kolem práce, aportků, kousání a tak. A vidíte, za týden je všechno jinak. Bylo jí 8 let a 10měsíců.

Pavlo, moc Ti  děkujeme za péči, kterou jsi jí celý život dávala.

 

19.4.2010

PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O ŠTĚŇÁTKO OD NÁS MÁME SKVĚLOU ZPRÁVU !!!

 ERINKA JE BŘEZÍ!!!!

11.4.2010

Jaro nám krásně hřeje - tedy konečně a my bedlivě vyhlížíme konec příštího týdne, kdy půjdeme s Eráškem na sono (dnes je to 18.den) , jak to její krytí dopadlo :o))).

Zájemci o štěňátko do nás , hlaste se  mailem nebo na číslech 604727259 nebo 604512740 a předem si svého chlupatého kamaráda zamluvte!!!

5.4.2010

KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM !!!

Nevím jak u Vás, ale my už vyhlížíme jaro jak se dá , a tak jsme rádi za každou chvilku na sluníčku.

Erinka má teď momentálně asi nejvíc práce s vyháněním kosáků ,  sýkorek, hrdliček a jiných "čamráků" z naší zahrady - nikdy bych nevěřila, jak strašně ji štvou! A navíc vyhlíží všechny možné včelky , vosy , čmeláky apod.....to je pro ni teď momentálně další adrenalinový sport.

Štěníky si zatím moc nepřipouští a chová se jak blázen. Tahá se s Péťou o všechny možné klacíky , aportky a páníčka udržuje v bdělosti při každém použití smetáčku venku , protože už jich rozkousala tolik, že se to snad nedá ani spočítat. Prý jsou nejlepší takové ty staré , poctivé , dřevěné..... Páníčka pak chytá "fantas" , ale jí je to naprosto jedno.

Děkuji majitelům Bohemiadanoláčků za krásné fotečky , které mi posíláte!!! Z telefonu mi jaksi nejdou vytáhnout,ale co mi přijde mailem , tak sem ochotně přidávám. Teď pár za všechny:

Garp B.D.(Eiryn x Sancho v.Spitalfeld)  10,5 měs.- majitelů Hudcových foto od Vlaďky Tušilové ( CHS "z Acomy")

 

Obrazek

Enzo B.D. ( Eiryn X Viky z Podradbuzí) 2.r.- od Marty S.

Obrazek

Obrazek

 

25.3.2010

Tak a máme nakryto! Vše proběhlo dobře , Erinka je ve výborné kondici,tak budeme čekat na sonografické vyšetření za cca 25 dní, které by mělo březost potvrdit.

8.3.2010

Tak jsme po delší odmlce zase tady! Konečně máme rozhodnuto co se týče výběru krycího psa. Po delším rozjímání jsme se rozhodli zopakovat krytí SANCHEM vom Spitalfeld tj. štěňátka "H" vrhu budou mladšími sourozenci G-Bohemiadanoláčků :o)).

26.1.2010

Přijímáme záznamy na štěňata po Eiryn !!!

Eiryn bychom měli nakrýt koncem března či začátkem dubna.Narození štěňátek připadá na polovinu června a odběr by měl být začátkem srpna.

Opět velice pečlivě vybíráme krycího pejska, který musí být špičkového exteriéru , s výbornými zdravotními výsledky a kvalitními povahovými vlohami!

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na 604727259 nebo 604512740 nebo na mail novotna_daniela@volny.cz

Na titulní straně jsou aktuální fotečky Eiryn s naším Petíkem z vánoční procházky.

21.1.2010

Zdravím všechny, kteří milují nejen německé ovčáky nebo  k nám chodí třeba jen nakouknout :-)))!

Předem se moc omlouvám za delší mlčení na našem webu. Ale konec roku byl hektitější,než jsem si myslela,a tak na povídání na webu tolik času nebylo. To ovšem neznamená, že by se nic nedělo!!!

Těsně před Vánocemi u nás byla velmi milá návštěva.... a sice FAIA B.D. se svou celou rodinou! Vyrostla z ní krásná a elegantní psí dáma , která prý skvěle zapadla do rodiny a navíc prý úchvatně hlídá, takže nezvané návštěvy třeste se!!!

V lednu nás navštívil GARPík B.D. a navíc nám jeho panička poslala krásné fotečky, které co nejdříve přidám. Je nádherný a neskutečně pozitivní :o))).

Dále jsme v kontaktu s naší kamarádkou Vlaďkou, která začala "mučit"na cvičišti v Hanychově GRIFFA B.D.:o):o):o). Tak pevné nervy!!!

 

5.1.2009

Vítáme všechny návštěvníky našeho webu v novém roce 2010 a přejeme hodně zdaru ve všem, co jste si na tento rok naplánovali. Doufám,že letošní rok bude výrazně lepší než rok uplynulý a totéž přejeme i Vám!!!

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.7.2010 - 38.den věku štěňátek

 

 

12.7.2010 - 48.den věku štěňátek

Tak je to tady! Štěnda jsou naočkovaná a od včerejška i natetovaná. Musím říct, že vše nesla velmi statečně!!!

Tímto se mohou  ,a taky začnou, od středy vydávat do svých nových domovů a já jim pomalu začnu balit batůžky  . Ta titulní straně je nové video z "výchovy štěňat" v podání maminky štěníků Eirynky, tak tam na to koukněte. Nemají to snadné ani jeden. A jejich maminka taky ne!!!

Stále čekáme na ty správné lidičky pro naši Hessinku a Hellenku!!! Odběr možný od středy 14.7.2010!!!

2.7.2010 - 38.den věku štěňátek

 

 

hessie-upr-54.den.jpg

 

19.12.2010

 

Kapr už smažený ještě s sebou mrská ,

prskavka vietnamská nějak divně prská.

Dívám se na stromek, k zemi se klátí ,

hasiči na dveře zoufale mlátí.

Tak tu máme po roce , zase super VÁNOCE!!!!

pf 2011!!! :o)

přejí Daniela , Petr, Petík , Tomášek a Erinka