Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a je tu rok 2008...

14. 1. 2008

Ahojte všichni,kteří na naše pejskovsko-rodinně-pracovní stránky právě koukáte. Delší dobu jsem se neozvala,ale to doufám všichni,kdo máte na starosti mimi,domácnost a pejsky pochopíte. :-))

Tak tu máme nový rok 2008. Jéžiši to to letí!!! Tento rok nebude o nic méně náročný než ty předchozí. A máme toho v plánu více než dost. V první řadě se chystáme opět , po roční pauze , na pole výstavní. Erinka teď po štěňátkách sice ještě nevypadá moc "výstavně",ale chlupy dorostou, kilča navíc shodíme ,a pak už to bude jenom paráda. Navíc začneme opět pracovat!!! Už se na cvičák těšíme obě :-))). Na podzim bychom měli zopakovat bonitaci pro doživotní uchovnění v 1.třídě chovnosti. Tak doufáme,že vše klapne jak má.

Štěňátka nám dělají radost. Rostou možná i víc než je "zdrávo" a draci jsou to prý k pohledání. Engie se říká ERINKA a Enzo je EFRAM. O Efíkovi mi pranidelně od jeho paničky chodí moooc hezké povídání a na jejím webu (viz.Odkazy) je spousta foteček. Erinka nás pravidelně navštěvuje i s paničkou a s páníčkem. Jsou do sebe všichni moc zamilovaní ;-))). Jen výčet rozkousaných věcí od Erinky je prý delší a delší.

Moc mě potěšilo,že oba štěníci byli svými staršími "soukmenovci" výborně do nových smeček přijati a oba teď slouží jako rodinná "vzpruha"!  Zdenčin Warr dokonce ve svých 12-ti letech neskutečně omládl a hraje si prý jako štěně.

Efram má na výběr z  více psích kamarádů. V současné době je prý na "gaučing" (jen na vysvětlenou gaučing vymyslela naše Eiryn a starý Ary,který toho s ní už moc nenaběhá = okusování se vleže :-))))) ) nejlepší Agbar (kavkazan jak autobus :-))) a na honěnou po zahradě se prý nejlépe hraje s Kiki (elegantní kříženka jezevčíka) . 

Tak to je pro info ode mne zatím vše, mějte se všichni jak chcete a zase brzy na našem webu ahoj!!!    Daniela