Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva Enza a Engie!!!

19. 2. 2008

   Tak se na nás Ti dva chlupatci přijeli podívat. Měli u nás připraveny průkazy původu,a tak se příjemné spojilo s užitečným :o))).

   Tedy povím Vám,bylo to chvílemi  AKČNÍ!!! Engie byla krásná a jemná dáma, a Enzo se zpočátku choval jako poblázněný teenager :-))). Ona jejich podoba je tak veliká,že jsme chvílemi nevěděli ,kde je kdo . Asi si myslel,že na sebe kouká do zrcadla nebo co :-))). Moc se mu to nelíbilo, ale za chvíli si dal říct a byl klid. Marta s Míťou byli z jeho chování trošičku překvapení,ale po odjezdu Zdenky s Engie se jako mávnutím kouzelného proutku zklidnil a dělal jakoby nic. Dokonce se s maminkou proběhal po zahradě a olízal hlavu strejdovi Arymu. Jakoby mu vadila jen přítomnost sestřičky . Pak jsem se do akce vložila já a pokusila jsem se o výstavní postoj u obou dvou. No na poprvé to nebylo nejhorší,však brzy uvidíte v galerii!

    Prostě a jednoduše řečeno - oba dva jsou krásní, statní ,   temperamentní a nebojácní "výrostci":-))) a já se už těším na další setkání s nimi.

   Každopádně to bylo setkání velice příjemné a já jim moc a moc děkuji za ochotu přijet, a za péči,kterou štěňátkům dávají!!! Děkuji Vám,bylo to fajn!

   Marta nezapře své fotografické zaujetí,a tak díky ní Vám můžeme ukázat naše "štěnice" ve věku necelých 5-ti měsíců. Tedy až je trošičku zpracuji a udělám místečko na webu . Děkuji za pochopení. :oD

Obrazek

ENGIE (vlevo) a ENZO na návštěvě "doma"

                        

ObrazekEngie v postoji

ObrazekEnzo v postoji

Obrazek"zrcadlo"-Engie čelem,Enzo....zádyObrazek

Enzo a maminka Eiryn t.č. v ne zcela optimální srsti

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář