Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eiryn hárá

8. 2. 2008

   Tak nám naše Erinka  hárá a já měním své rozhodnutí na KRÝT!!! Pokud se mezi Vámi čtenáři našich stránek najde někdo, kdo by štěňátko od nás chtěl, písněte!!! Bude s Vámi na tento vrh počítáno  . Tatínka zatím neprozradím, ale v nejbližší době ho umístím i s fotečkami na naše stránky. Ale věřte, že dáme na osobní kontakt a dnes jsme se na něj jeli podívat. A při kousání na obrnách??? Jsme nadšeni!!! Máte se na co těšit!!! :-)))

   V současné době se chystáme na velikánskou návštěvu!!! Přijedou se na nás kouknout obě "E-mimina". No oni už to moc miminka nejsou - váha kolem 20kg není pro miminka obvyklá,že? Každopádně se těšíme,že přibudou nějaké fotečky a samozřejmě písnu i nějaké ty "pikantnosti" ze vzájemného soužití s novými rodinami.

   Na oplátku si od nás odvezou PRŮKAZY PŮVODU!!! Takže už mě nebude Marta podezírat z křížení Eirynky s medvědem ani žádnou jinou "potvorou" :-))), kterou jí Efram (původně Enzo) občas připomíná :o)))).

  Takže asi tak. Jinak, vřele doporučuji všem, kteří rádi čtou krásné povídání o psíkách , a navíc třeba i o našich, koukněte na stránky Enzíkova rodina . Krásně se tam o těch Eframových lumpačinách čte !!!