Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka jsou u nových majitelů!!!

26. 11. 2007

 Tak a je to tady. Štěnda odjela do svých nových domovů a my se těšíme na každičkou zprávu o tom ,jak se mají. Měli jsme štěstí na lidičky-nové páníčky,ze kterých se stali naši přátelé. Budeme se vídat a Vás všechny,kteří budete mít zájem u nás si o nich něco přečíst, budeme pravidelně informovat,co je u nich a u nás nového.

Engie se asi ponechá její "oficiální" jméno a dle infa od Zdenky , i Warr ji velice dobře přijal. Poslední zpráva zněla "... malá je v pohodě,právě mi v předsíní kouše nábytek..." :-)))) Tak si obrázek udělejte sami :-)))

Enzo už má své "nové" jméno - EFRAM! Přiznám se,že ze složení jeho nové smečky (myšleno psí) jsem měla trošičku obavu. Ono hodného kavkazana snad ani neznám. Tedy teď už ano - Agbar u Marti a Míti ! A Ti druzí dva? Ti budou pěkně dolaďovat řádění velkých tlapek :-)))Více povídání o něm najdete na www.batulka.estranky.cz

Takže ENGIE a ENZO , ať se Vám u Vašich nových majitelů líbí, ať jste zdraví a přinesete do svých nových domovů samou radost a občas i tu "nervovou" vzpruhu!!! A věřte,bude se nám po Vás moc a moc stýskat!!!