Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už jsou štěňátka!!!

8. 11. 2007

ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ!!! NARODILA SE 28.9. DOPOLEDNE. JSOU SICE JEN DVĚ (1PEJSEK A 1 FENKA) , ALE MAJÍ SE ČILE K SVĚTU A EIRYN SE UKÁZALA JAKO SKVĚLÁ MAMINA.

Zatím je máme tak trošku "pracovně" pojmenované - pejska ENZO a fenku ENGIE a rostou jak z "mlíka"!!! :-)))

Dnešního dne jim je 41dní a rostou nám před očima. Mají za sebou již druhé odčervení a vše bylo v pořádku. ENZO má už 5,5kg a ENGIE váží 5,2kg ! Nejsou to žádní drobečci. Oba jsou řádně chundelatí , ale v dospělosti , budou standartně osrstění ! Přesto žádné úplně krátkosrsté "myšičky" to nebudou. Již týden bydlí s maminkou Eiryn venku a na zahradě řádí jako "čená ruka". Eiryn pomalu dochází trpělivost s jejich zoubky . Obzvlášť pokud se na ni sesypou oba dva naráz. Naštěstí je na zahradě ještě Ary!! V jeho již doooost požehnaném věku se pohybuje pomaleji a jeho černý a bohatě osrstěný ocas je vděčná hračka. Až nám ho je někdy líto :-))).

Neboť byl Enzík dlouhodobě zamluvený a následně jeho "rezervace" byla zrušena, znovu  pro něj hledáme hodné páníčky, kteří ho budou mít rádi a pokud navíc budou mít malé děti,bude Enzík v sedmém nebi!! Fotečky se nám sem už moc nevejdou,tak koukněte na fotogalerii "Štěňátka".

Štěňátka budou při odběru několikrát odčervena , očkována , tetována , s Petpasem s výbavičkou pro štěňátko a po domluvě i čipována. Chovatelský a veterinární servis samozřejmostí!

Více informací o rodičích v kategorii "Odchovy" , "E - vrh".

ObrazekObrazek

A to jsou oni!!!!  ENZO(vlevo) A ENGIE ve věku 6-ti dní !!!

Obrazek

Obrazek

                          ENZO (vpravo) soupeří s ENGIE! 15.den

Obrazek